Providing you the best range of crystal box l2, crystal tutti box no 22, transparent crystal box sharp 11, crystal box rc-2, plastic 4 crystal box and crystal bottles 140ml with effective & timely delivery.
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Pattern | Plain |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Code | L2 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 29 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Storage |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Product Code | No 22 |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 45 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Office and School, Electronics and Technology, Hospital and Healthcare, Cosmetics and Personal Care |
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
| Product Code | Sharp 11 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 28 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Plain |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Shape | Round |
| Product Code | RC-2 |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 51 / Piece Get Latest Price
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Compartments |
| Usage and Applications | Office and School, Electronics and Technology, Hospital and Healthcare, Cosmetics and Personal Care |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Square |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 27 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Cap Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Features | Leak Proof |
| Material | Plastic |
| Bottle Capacity | 140ml |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Hospital and Healthcare, Office and School, Electronics and Technology |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Product Code | Diamond 22 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 17 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Hospital and Healthcare, Electronics and Technology, Cosmetics and Personal Care, Office and School |
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
| Product Code | Sharp 111 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 42 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Office and School, Electronics and Technology, Hospital and Healthcare |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Product Code | Diamond 11 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 11 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Dial Shape | Rectangular |
| Packaging Type | Box |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Office and School, Home Organization, Cosmetics and Personal Care, Electronics and Technology, Hospital and Healthcare |
| Color | Transparent |
| Product Code | Diamond 00 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Shape | Heart Shaped |
| Color | Transparent |
| Size/Dimension | Small |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Usage/Application | WEDDING GIFT ITEAM PACKING |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Storage, Cosmetics and Personal Care |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
Minimum order quantity: 120 Piece
₹ 9 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Electronics and Technology, Office and School, Hospital and Healthcare, Home Organization, Cosmetics and Personal Care |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Product Code | Diamond 00 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 22 / Piece Get Latest Price
| Size | 75mm |
| Material | Crystal |
| Color | Transparent |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Pattern | Plain |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Size/Dimension | Small |
| Pattern | Plain |
| Shape | Oval |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 16 / Piece Get Latest Price
| Is It Portable | Portable |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Shape | Rectangular |
| Size | 50mm |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Round |
| Usage/Application | BAKERY & CAKE STORAGE |
| Size/Dimension | 205x43 (IN MM) |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Food Storage |
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
| Product Code | No. 1 |
Minimum order quantity: 288 Piece
₹ 58 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Electronics and Technology, Office and School, Hospital and Healthcare, Food Storage, Cosmetics and Personal Care |
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 48 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Plain |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Sahpe | Round |
| Pack Type | Box |
| Product Code | Angoora |
| Pack Size | 12 Pcs |
Minimum order quantity: 192 Piece
₹ 14 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Square |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Home Organization, Office and School, Hospital and Healthcare, Electronics and Technology, Food Storage |
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
| Product Code | Sharp 00 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 33 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 500 ml |
| Plastic Type | PP |
| Pattern | Plain |
| Features | Portable |
| Usage and Applications | Office and School, Cosmetics and Personal Care, Electronics and Technology |
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
| Product Code | L2 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 25 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2000 Gram |
| Shape | Rectangular |
| Material | Crystal |
| Size (LXWXH) (in Inches) | 7x7x5 |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Code | MFP 304 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Office and School, Food Storage |
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
| Product Code | Star L1 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 34 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Hospital and Healthcare, Office and School, Electronics and Technology |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 26 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Office and School, Electronics and Technology, Hospital and Healthcare |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 61 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Hospital and Healthcare, Cosmetics and Personal Care, Office and School, Electronics and Technology |
| Color | Transparent |
| Material | Plastic |
| Product Code | Sharp 22 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 14 / Piece Get Latest Price
| Material | Crystal |
| Plastic Type | PP |
| Shape | Square |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Storage, Office and School, Cosmetics and Personal Care, Home Organization, Electronics and Technology |
| Color | Transparent |
| Product Code | Sonali |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 16 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Electronics and Technology, Hospital and Healthcare, Food Storage, Home Organization |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 71 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Square |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Hospital and Healthcare, Electronics and Technology, Cosmetics and Personal Care, Office and School |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Product Code | Diamond 3 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 25 / Piece Get Latest Price
| Material | Crystal |
| Shape | Square |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Electronics and Technology, Office and School, Hospital and Healthcare, Home Organization, Cosmetics and Personal Care |
| Product Code | MFP 304 Black |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 56 / Piece Get Latest Price
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Size/Dimension | Big |
| Pattern | Plain |
| Shape | Oval |
| Country of Origin | Made in India |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 16 / Piece Get Latest Price
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Pattern | Plain |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Code | L1 |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 22 / Piece Get Latest Price
| Material | Crystal |
| Plastic Type | PP |
| Shape | Square |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Food Grade |
| Usage and Applications | Food Storage, Office and School |
| Color | Transparent |
| Product Code | RC-1 |
Minimum order quantity: 100 Piece
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 500 mL |
| Set Content | 3 Piece |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Code | PPP 382 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 79 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Dial Shape | Rectangular |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Hospital and Healthcare, Cosmetics and Personal Care, Office and School, Electronics and Technology |
| Material | Plastic |
| Product Code | Diamond 33 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 45 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Product Code | No. 2 |
| Pack Type | Box |
| Usage and Applications | Food Storage, Cosmetics and Personal Care, Electronics and Technology, Home Organization, Office and School, Hospital and Healthcare |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 37 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Storage, Cosmetics and Personal Care |
| Color | Transparent |
| Material | Crystal |
| Type | Five In One |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 37 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Design | Plain |
| Color | White |
| Material | ACRYLIC |
Minimum order quantity: 96 Piece
NAVEEN SINGHAL (Proprietor)
Singhal Traders
Ground, 329/3, 3, Shahdara Chota Thakur Dwara
New Delhi - 110032, Delhi, India