Pioneers in the industry, we offer pp391 - 3pcs bubble pet jar set 250ml, pp 385 - 3pcs crystal jar set 1000ml, pp466 2000 ml mason square pet jar, pp467 2500 ml mason square pet jar, pp469 5000 ml mason square pet jar and pp351 250 ml mason round pet jar from India.
₹ 97 / Set Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Features | Reuseable |
| Set Of Container | Set of 3 |
| Product Code | PP391 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 196 / Set Get Latest Price
| Capacity | 1000 ML |
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Reuseable |
| Set Of Container | Set of 3 |
| Product Code | PP 385 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 115 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2000 ML |
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Item Code | PP466 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 128 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2500 ML |
| Lid Type | Screw Cap |
| Features | Durable |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Item Code | PP467 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 196 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 5000 ML |
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Item Code | PP469 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 38 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 250 ML |
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Item Code | PP351 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 115 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2000 ML |
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Product Capacity | 2000ml |
| Item Code | PP356 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 297 / Set Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Reuseable |
| Product Code | PP 386 |
| Set Of Container | Set of 3 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 338 / Set Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Features | Reuseable |
| Product Code | PP 387 |
| Set Of Container | Set of 3 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 135 / Set Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Reuseable |
| Product Code | PP392 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 189 / Set Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Set Of Container | Set of 3 |
| Product Code | PP393 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 270 / Set Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Reuseable |
| Set Of Container | Set of 3 |
| Product Code | PP394 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 297 / Set Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Reuseable |
| Set Of Container | Set of 3 |
| Product Code | PP395 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 38 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Features | Reuseable |
| Product Code | PP351 250 ml |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 54 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Food Grade |
| Features | Reuseable |
| Product Code | PP352 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 176 / Set Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
| Product Code | PP 383 |
Minimum order quantity: 100 Set
₹ 38 / Piece Get Latest Price
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Product Capacity | 350ml |
| Item Code | PP461 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 54 / Piece Get Latest Price
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Product Capacity | 600ml |
| Item Code | PP462 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Product Capacity | 900ml |
| Item Code | PP463 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 81 / Piece Get Latest Price
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Product Capacity | 1200ml |
| Item Code | PP464 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 97 / Piece Get Latest Price
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Product Capacity | 1600ml |
| Item Code | PP465 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 142 / Piece Get Latest Price
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Product Capacity | 3250ml |
| Item Code | PP468 |
| Shape | Round |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 54 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Product Capacity | 600ml |
| Item Code | PP352 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Usage and Applications | Food Packaging and Storage |
| Product Capacity | 900ml |
| Item Code | PP353 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 81 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Food Grade |
| Product Capacity | 1200ml |
| Item Code | PP354 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 97 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Lid Type | Screw Cap |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Food Grade |
| Product Capacity | 1600ml |
| Item Code | PP355 |
Minimum order quantity: 100 Piece
NAVEEN SINGHAL (Proprietor)
Singhal Traders
Ground, 329/3, 3, Shahdara Chota Thakur Dwara
New Delhi - 110032, Delhi, India