Providing you the best range of plastic box lock box 33 and plastic box lock box 22 with effective & timely delivery.
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Height | 65mm |
| Width | 115mm |
| Length | 170mm |
| Usage and Applications | Cosmetics and Personal Care, Office and School, Electronics and Technology |
Minimum order quantity: 240 Piece
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Plastic Type | PP |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Color | Transparent |
| Length | 160mm |
| Width | 105mm |
| Height | 60mm |
| Usage and Applications | Hospital and Healthcare, Electronics and Technology, Cosmetics and Personal Care |
Minimum order quantity: 240 Piece
NAVEEN SINGHAL (Proprietor)
Singhal Traders
Ground, 329/3, 3, Shahdara Chota Thakur Dwara
New Delhi - 110032, Delhi, India