Providing you the best range of plastic bread box container and mastercook plastic pp-252 rectangle bread container small with effective & timely delivery.
₹ 38 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 3 kg |
| Material | Plastic |
| Pattern | Plain |
| Shape | Rectangle |
| Color | Transparent |
| Material Thickness | 6mm |
| Usage/Application | Home |
| Property | Transparent |
Minimum order quantity: 144 Piece
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
| Product Code | PP-252 |
| Brand Name | Mastercook |
| Container Capacity | 4000ml |
Minimum order quantity: 100 Piece
NAVEEN SINGHAL (Proprietor)
Singhal Traders
Ground, 329/3, 3, Shahdara Chota Thakur Dwara
New Delhi - 110032, Delhi, India