Our product range includes a wide range of red plastic box, yellow plastic bowl and haldi mehandi plastic board.
₹ 19 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Capacity | 250 ml |
| Color | Red |
| Shape | Round |
| No. of Pieces | 2 |
| Diameter | 8 inch |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | Home |
| Dimension | 10 Inch |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 10 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 250 ml |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| No. of Pieces | 6 |
| Diameter | 5 inch |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | Home |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 5mm |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 12 / Piece Get Latest Price
| Size/Dimension | (10x10x2) inch |
| Color | Mehendi colour & Haldi colour |
| Shape | Round |
| Finishing | Polished |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Haldi katori , Haldi plastic Decoration board, Mehendi katori , Mehendi plastic decoration boardq
NAVEEN SINGHAL (Proprietor)
Singhal Traders
Ground, 329/3, 3, Shahdara Chota Thakur Dwara
New Delhi - 110032, Delhi, India