Offering you a complete choice of products which include pink plastic sipper glass and red plastic safe lock glass.
₹ 27 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 500 mL |
| Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Cap Type | Sipper |
| Bottle Type | Kids Water Bottle |
| Design | Printed |
| Thickness | 4mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 192 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 100 ml |
| Material | PP |
| Color | Red |
| Country of Origin | Made in India |
| Size | 12Inch |
| Thickness | 8mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
NAVEEN SINGHAL (Proprietor)
Singhal Traders
Ground, 329/3, 3, Shahdara Chota Thakur Dwara
New Delhi - 110032, Delhi, India