Wholesaler of a wide range of products which include aristo spring 1 bowl set, aristo spring 2 bowl set, aristo crystal 2 bowl set, aristo ivy 1 bowl set, aristo ivy 2 bowl set and aristo nexa 111 bowl set.
₹ 60 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Product Capacity | 220ml |
₹ 86 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Product Capacity | 370ml |
Minimum order quantity: 40 Set
₹ 171 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Large |
| Usage/Application | Home |
| Pattern | Solid |
| Product Capacity | 680ml |
| No.of Pieces | 6 |
Minimum order quantity: 50 Set
₹ 91 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Size | Small |
| Usage/Application | Home |
| Product Capacity | 240ml |
| No.of Pieces | 6 |
Minimum order quantity: 30 Set
₹ 80 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Size | Medium |
| Usage/Application | Home |
| Finish | Glossy |
| Product Capacity | 420ml |
| No.of Pieces | 3 |
Minimum order quantity: 40 Set
₹ 75 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Small |
| No.of Pieces | 6 |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Product Capacity | 280ml |
Minimum order quantity: 40 Set
₹ 147 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Medium |
| No.of Pieces | 3 |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Product Capacity | 700ml |
Minimum order quantity: 30 Set
₹ 70 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Small |
| No.of Pieces | 6 |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Product Capacity | 300ml |
Minimum order quantity: 20 Set
₹ 156 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Size | Medium |
| No.of Pieces | 6 |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Finish | Glossy |
Minimum order quantity: 50 Set
₹ 102 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Medium |
| No.of Pieces | 6 |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Pattern | Plain |
| Finish | Glossy |
| Product Capacity | 435ml |
Minimum order quantity: 40 Set
₹ 131 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Finish | Glossy |
| No.of Pieces | 3 |
Minimum order quantity: 30 Set
₹ 107 / Set Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Color | Red |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Home |
| Finish | Glossy |
| No.of Pieces | 3 |
Minimum order quantity: 30 Set
₹ 74 / Set Get Latest Price
| Capacity | 200 ml |
| Material | Plastic |
| Color | Green |
| Shape | Round |
| No. of Pieces | 3 |
Minimum order quantity: 40 Set
NAVEEN SINGHAL (Proprietor)
Singhal Traders
Ground, 329/3, 3, Shahdara Chota Thakur Dwara
New Delhi - 110032, Delhi, India