Our product range includes a wide range of red plastic compartment plate, light blue plastic plate, white plastic plate, 7mm plastic plate, yellow plastic plate and purple plastic plate.
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| No. Of Compartment | 5 |
| Material | Plastic |
| Size | Medium |
| Shape | Rectangular |
| Size/Dimension | 6 Inch |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 5 |
| Dimension | 3*2 Inch |
| Color Name | Red |
| Thickness | 8mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 8.5 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 7 inch |
| Size | Small |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 4 |
| Color Name | Light Blue |
Minimum order quantity: 288 Piece
₹ 11 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Small |
| No. of Compartments | 3 |
| Pattern | Plain |
| Color | White |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| Dimension | 3*2 Inch |
| Thickness | 8mm |
| Product Shape | Kitty |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Small |
| Shape | Square |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 3 |
| Dimension | 3*4 Inch |
| Thickness | 7mm |
| Color Name | Red |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 9.5 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 8 inch |
| Size | Small |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 4 |
| Product Shape | Kite |
| Color Name | Yellow |
| Thickness | 2mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 7 inch |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 4 |
| Color Name | Purple |
| Thickness | 8mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 9 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 6 inch |
| Size | Small |
| Shape | Oval |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 4 |
| Thickness | 7mm |
| Color Name | Red |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 16 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 6 inch |
| Size | Medium |
| Shape | Oval |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 3 |
| Color Name | Green |
| Thickness | 5mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 22 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Size | Medium |
| Shape | Rectangular |
| Pattern | Plain |
| Color | Brown |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 5 |
| Dimension | 4*3 Inch |
| Color Name | Brown |
| Thickness | 6mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 10 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 6 inch |
| Size | Small |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| Thickness | 2mm |
| Color Name | Grey |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 7 inch |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 4 |
| Color Name | Yellow |
| Thickness | 4mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 7 inch |
| Size | Small |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| No. of Compartments | 3 |
| Thickness | 5mm |
| Color Name | Red |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 10 / Piece Get Latest Price
| Type | Plastic Coated |
| Compartment Available | Yes |
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Oattern | Printed |
| Pack Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 6 inch |
| Size | Small |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| Color Name | Yellow |
| Thickness | 6mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 18 / Piece Get Latest Price
| Material | Plastic |
| Diameter | 12 inch |
| Size | Medium |
| Pattern | Plain |
| Reusable | Yes |
| Usage/Application | Home |
| Finish | Glossy |
| Color Nmae | Yellow |
| Thickness | 8mm |
| Number Of Compartment | 6 |
Minimum order quantity: 100 Piece
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
NAVEEN SINGHAL (Proprietor)
Singhal Traders
Ground, 329/3, 3, Shahdara Chota Thakur Dwara
New Delhi - 110032, Delhi, India